Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117

Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Zdravie
Dodavateľ:4HOME
Cena:11.39 €
Cena bez DPH:9.49 €
Dostupnosť:skladom
Modom Parný inhalátor, 23 x 14 cm - KP117 3,75 (75%) 22 x hodnotené

Ak trpíte častými zápalmi dýchacích ciest, môže vám pomôcť parná inhalácia. S jej pomocou sa dostanú liečiva hlboko do dýchacích ciest. Inhalovať môžete minerálnu alebo slanú vodu, éterické oleje, bylinky alebo lieky. Záleží na ťažkostiach. Inhaláciu môžete vykonávať aj preventívne, napríklad s fyziologickým roztokom alebo Vincentkou. Pravidelná inhalácia posilňuje odolnosť dýchacích ciest. Čistí a zvlhčuje sliznice, ktoré sú potom odolnejšie voči choroboplodným zárodkom, časticiam prachu, alergénom.Tento prístroj sa skladá zo 4 dielov. Jeho prednosťou je dvojitá stena spodného dielu, kde je umiestnená vyberateľná nádoba na horúcu vodu. Súčasťou horného anatomického nadstavca je odnímateľný náustok, ktorý je pohyblivý a jednoducho sa prispôsobí polohe pri inhalácii. Inhalátor má dva egonomicky tvarované úchyty pre ľahšiu manipuláciu.Je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu.


 • Beurer BEU-IH18 inhalátor
  Beurer BEU-IH18 inhalátor

  Kompresorový inhalátor BEU-IH18 od spoločnosti Beurer je vhodnou pomôckou pri existujúcich problémoch s hornými aj dolnými dýchacími cestami. Možno ho..

  47.49 €
 • Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A
  Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A

  Tvárová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrať vodu, pridať vonnú arómu alebo bylinky, zapnúť a potom už si len vychutnávať ozdravnú saunu. Už..

  19.99 €
 • Beurer BEU-IH40 inhalátor
  Beurer BEU-IH40 inhalátor

  Ak často trpíte na nádchu, prechladnutie, kašeľ alebo astma, potom je pre vás výborným pomocníkom pri liečbe alebo pre zmiernenie príznakov choroby..

  74.99 €
 • Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml
  Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml

  Bergamot - 100% siliceBergamot - osviežuje a povzbudzuje. Používa sa pri bolestiach v krku, znižuje horúčku, pomáha pri bronchitíde a zlom trávení...

  5.49 €Doporučujeme inhalátory. V tejto kategórii: kozmetika a zdravie | zdravie | prístroje sa nachádza parný!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt