Koziol Miska pre mačku Miaou, čierna

Koziol Miska pre mačku Miaou, čierna

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Chovateľstvo
Dodavateľ:Koziol
Cena:12.99 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Koziol Miska pre mačku Miaou, čierna 4 (80%) 20 x hodnotené

Zaobstarajte vášmu mačaciemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná, takže sa nemusíte báť, že váš maznáčik v nestráženom okamihu jej obsah vyleje. Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá. Materiál je zdravotne nezávadný a vhodný pre styk s potravinami. Výrobky je tiež možné umývať v umývačke. Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.
 • Koziol Miska pre mačku Miaou, biela
  Koziol Miska pre mačku Miaou, biela

  Zaobstarajte vášmu mačaciemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná,..

  11.49 €
 • BecoBowl Ekologická miska pre mačku, ružová
  BecoBowl Ekologická miska pre mačku, ružová

  Táto ekologická miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna, ktoré sa po kompostovaní rozloží do 3 až 5 rokov. Je odolná a trvanlivá. Produkty..

  4.19 €
 • Koziol WC set Miaou, čierna
  Koziol WC set Miaou, čierna

  Dizajnový WC set z kolekcie pre milovníkov mačiek - Miaou. Štetinová časť je vymeniteľná.Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný..

  19.99 €
 • Koziol Stojan na toaletný papier Miaou, čierna
  Koziol Stojan na toaletný papier Miaou, čierna

  Držiak na toaletný papier z kolekcie Miaou stvorenej pre milovníkov mačiek. Je veľmi stabilný a určený na 2 rolky toaletného papiera či na rolu..

  15.49 €
 • Koziol Miska pre psa Wow, biela
  Koziol Miska pre psa Wow, biela

  Zaobstarajte vášmu psiemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná, takže..

  14.99 €

Doporučujeme misky a zásobníky pre mačky. V tejto kategórii: hobby | chovateľstvo | pre mačky sa nachádza koziol miska pre mačku miaou, čierna!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt