Ležadlo z eukalyptového dreva La Forma Kubic

Ležadlo z eukalyptového dreva La Forma Kubic

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:La Forma
Cena:661.00 €
Cena bez DPH:550.83 €
Dostupnosť:skladom
Ležadlo z eukalyptového dreva La Forma Kubic 5 (100%) 20 x hodnotené

Pozdvihnite svoju terasu či balkón na novú úroveň s týmto ležadlom od španielskej značky La Forma. Tá zaujme svojím minimalistickým a moderným poňatím. Zaslúžený odpočinok zaručený ♥ Aj keď je tento nábytok určený predovšetkým pre vonkajšie využitie, v nepriaznivom počasí ho však nenechávajte napospas vplyvom počasia a vráťte ho späť do pohodlia domova. Nábytok z eukalyptového dreva, ako je tento kus, vám s pravidelnou údržbou vydrží niekoľko rokov. Odporúčame ho ošetrovať prípravkami na báze vody, čím jeho životnosť predĺžite. O značke: Barcelonská La Forma funguje na trhu už od roku 1982. Vďaka tímu skúsených návrhárov prináša predovšetkým nábytok, v ktorom sa mieša precízne spracovanie s neskutočne vkusným a moderným dizajnom. V ich repertoári nájdeme ale aj nezameniteľné dizajnové dekorácie, ktoré interiéru dodajú tú pravú iskru. Značka, samozrejme, nezabúda ani na ohľad na životné prostredie.


 • Hnedé polohovacie záhradné ležadlo Monobeli Santa Fe
  Hnedé polohovacie záhradné ležadlo Monobeli Santa Fe

  Zaslúžený odpočinok vám prinesie pohodlné záhradné ležadlo. Stane sa parťákom na opaľovanie, relax s knižkou alebo na popoludňajšieho šlofíka...

  192.00 €
 • Záhradné závesné kreslo ADDU Tobago
  Záhradné závesné kreslo ADDU Tobago

  Ako sa najlepšie oddychuje? No predsa na čerstvom vzduchu s výhľadom na modrú oblohu a za jemného hojdania sa. Práve preto je hojdacie kreslo ideálnym..

  33.00 €
 • Záhradné závesné kreslo ADDU Grenada
  Záhradné závesné kreslo ADDU Grenada

  Ako sa najlepšie oddychuje? No predsa na čerstvom vzduchu s výhľadom na modrú oblohu a za jemného hojdania sa. Práve preto je hojdacie kreslo ideálnym..

  33.00 €
 • Set 2 kresiel a pohovky La Forma Robyn
  Set 2 kresiel a pohovky La Forma Robyn

  Pozdvihnite svoju terasu či balkón na novú úroveň s týmto ležadlom od španielskej značky La Forma. Tá zaujme svojím minimalistickým a moderným..

  650.00 €
 • Sada 2 podstavcov La Forma Levor
  Sada 2 podstavcov La Forma Levor

  Potrpíte si na nadčasový, jednoduchý dizajn, ktorý však má čo ponúknuť a zaujme na prvý pohľad? Potom si obľúbite novú kolekciu od barcelonskej..

  163.00 €
 • Set záhradného nábytku so stolom Geese Garden Party
  Set záhradného nábytku so stolom Geese Garden Party

  Začína grilovacia sezóna a obdobie vonkajších posedení, právom teda nastáva najvyšší čas zaobstarať si poriadny set záhradného nábytku. S vonkajšou..

  3073.00 €  Doporučujeme záhradné ležadlá. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | záhradný nábytok | záhradný sedací nábytok sa nachádza ležadlo z eukalyptového dreva la forma kubic!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt