Elektronický darčekový poukaz na 50 €

Elektronický darčekový poukaz na 50 €

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Bonami
Cena:50.00 €
Cena bez DPH:41.67 €
Dostupnosť:skladom
Elektronický darčekový poukaz na 50 € 2,5 (50%) 26 x hodnotené

Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní príde na Váš e-mail, z ktorého si ho budete môcť vytlačiť. A potom sa už len kochajte radosťou a úsmevom, ktorý poukaz vyvolal u vášho blízkeho. Ten ho potom využije tak, že pri svojej objednávke použije jedinečný kód napísaný na poukaze. Daná hodnota poukazu sa potom odpočíta od celkovej sumy nákupu. Pokiaľ bude poukaz vyššej hodnoty ako suma objednávky, zvyšné peniaze sa pripočítajú nakupujúcemu na jeho účet. A tak si bude môcť urobiť radosť pokojne aj na dvakrát!


 • Elektronický darčekový poukaz na 100 €
  Elektronický darčekový poukaz na 100 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní..

  100.00 €
 • Papierová dekorácia Talking Tables Fiesta
  Papierová dekorácia Talking Tables Fiesta

  Hurá! Fiesta! Užite si večierok snov s tými pravými párty dekoráciami! A s kolekciou Fiesta od značky Talking Tables nemôžete šliapnuť vedľa! Tak na..

  34.99 €  Doporučujeme darčekové poukazy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | oslavy a darčeky sa nachádza elektronický darčekový poukaz na 50 €!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt