Elektronický darčekový poukaz na 100 €

Elektronický darčekový poukaz na 100 €

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Bonami
Cena:100.00 €
Cena bez DPH:83.33 €
Dostupnosť:skladom
Elektronický darčekový poukaz na 100 € 5 (100%) 25 x hodnotené

Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní príde na Váš e-mail, z ktorého si ho budete môcť vytlačiť. A potom sa už len kochajte radosťou a úsmevom, ktorý poukaz vyvolal u vášho blízkeho. Ten ho potom využije tak, že pri svojej objednávke použije jedinečný kód napísaný na poukaze. Daná hodnota poukazu sa potom odpočíta od celkovej sumy nákupu. Pokiaľ bude poukaz vyššej hodnoty ako suma objednávky, zvyšné peniaze sa pripočítajú nakupujúcemu na jeho účet. A tak si bude môcť urobiť radosť pokojne aj na dvakrát!


 • Elektronický darčekový poukaz na 200 €
  Elektronický darčekový poukaz na 200 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní príde..

  200.00 €
 • Sada 2 girlánd Boltze Bell
  Sada 2 girlánd Boltze Bell

  Potrebujete poradiť s dekoráciami? Všetky otázky zodpovie nemecký expert Boltze! Táto značka je dnes už skúseným expertom v oblasti interiérového..

  16.99 €
 • Papierová girlanda Mon Petit Art Spring Ballet
  Papierová girlanda Mon Petit Art Spring Ballet

  Čarovný svet Mon Petit Art je plný radosti a nečakaných okamihov. Nahliadnite do neho spolu s nami a objavte nové rozmery radosti! ♥..

  15.99 €
 • Závesná dekorácia Antic Line Ice Skate Nature
  Závesná dekorácia Antic Line Ice Skate Nature

  Nádych starých čias a kúzlo retro štýlu, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov,..

  14.00 €  Doporučujeme darčekové poukazy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | oslavy a darčeky sa nachádza elektronický darčekový poukaz na 100 €!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt