Darčekový poukaz - karta v hodnote 50 €

Darčekový poukaz - karta v hodnote 50 €

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Bonami
Cena:50.00 €
Cena bez DPH:41.67 €
Dostupnosť:skladom
Darčekový poukaz - karta v hodnote 50 € 2,25 (45%) 20 x hodnotené

Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Je to ideálne riešenie pre tých, čo tápu nad dokonalým darčekom. Nechajte obdarovaného, nech si vyberie sám! Po objednaní a obdržaní platby poukaz pošleme fyzicky priamo k vám. Je zabalený v darčekovej obálke a môžete naňho dopísať i vaše osobné prianie. Poukaz je tak hneď pripravený urobiť niekomu radosť!


 • Darčekový poukaz - karta v hodnote 100 €
  Darčekový poukaz - karta v hodnote 100 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Je to ideálne riešenie pre..

  100.00 €
 • Elektronický darčekový poukaz na 20 €
  Elektronický darčekový poukaz na 20 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní príde..

  20.00 €
 • Elektronický darčekový poukaz na 100 €
  Elektronický darčekový poukaz na 100 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní..

  100.00 €
 • Elektronický darčekový poukaz na 200 €
  Elektronický darčekový poukaz na 200 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní príde..

  200.00 €
 • Sada 2 girlánd Boltze Bell
  Sada 2 girlánd Boltze Bell

  Potrebujete poradiť s dekoráciami? Všetky otázky zodpovie nemecký expert Boltze! Táto značka je dnes už skúseným expertom v oblasti interiérového..

  16.99 €
 • Papierová girlanda Mon Petit Art Spring Ballet
  Papierová girlanda Mon Petit Art Spring Ballet

  Čarovný svet Mon Petit Art je plný radosti a nečakaných okamihov. Nahliadnite do neho spolu s nami a objavte nové rozmery radosti! ♥..

  15.99 €
 • Závesná dekorácia Antic Line Ice Skate Nature
  Závesná dekorácia Antic Line Ice Skate Nature

  Nádych starých čias a kúzlo retro štýlu, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov,..

  14.00 €  Doporučujeme darčekové poukazy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | oslavy a darčeky sa nachádza darčekový poukaz - karta v hodnote 50 €!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt