Darčekový poukaz - karta v hodnote 200 €

Darčekový poukaz - karta v hodnote 200 €

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Bonami
Cena:200 €
Cena bez DPH:166.67 €
Dostupnosť:skladom
Darčekový poukaz - karta v hodnote 200 € 2,5 (50%) 18 x hodnotené

Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Je to ideálne riešenie pre tých, čo tápu nad dokonalým darčekom. Nechajte obdarovaného, nech si vyberie sám! Po objednaní a obdržaní platby poukaz pošleme fyzicky priamo k vám. Je zabalený v darčekovej obálke a môžete naňho dopísať i vaše osobné prianie. Poukaz je tak hneď pripravený urobiť niekomu radosť! - Poznámka: v ponuke darčekových poukazov nájdete aj také, ktoré vám zašleme iba na e-mail (nie je tak nutné platiť dopravu a hodí sa ako veľmi rýchle riešenie pre dokonalý darček)


 • Darčekový poukaz - karta v hodnote 20 €
  Darčekový poukaz - karta v hodnote 20 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Je to ideálne riešenie pre..

  20 €
 • Darčekový poukaz - karta v hodnote 100 €
  Darčekový poukaz - karta v hodnote 100 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Je to ideálne riešenie pre..

  100 €
 • Elektronický darčekový poukaz na 50 €
  Elektronický darčekový poukaz na 50 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní..

  50 €
 • Elektronický darčekový poukaz na 200 €
  Elektronický darčekový poukaz na 200 €

  Urobte radosť, ktorú každý ocení! Darujte svojim blízkym poukaz, vďaka ktorému si skrášlia a spríjemnia svoje bývanie. Poukaz vám po objednaní príde..

  200 €
 • Papierová dekorácia Talking Tables Fiesta
  Papierová dekorácia Talking Tables Fiesta

  Hurá! Fiesta! Užite si večierok snov s tými pravými párty dekoráciami! A s kolekciou Fiesta od značky Talking Tables nemôžete šliapnuť vedľa! Tak na..

  34.99 €
 • Vianočná dekorácia G-Bork Guiarlande
  Vianočná dekorácia G-Bork Guiarlande

  Tiež už sa nemôžete dočkať, keď si opäť vyzdobíte svoj domov vianočnými motívmi? Stromček je v tomto období predsa dominantou celého domova...

  33 €  Doporučujeme darčekové poukazy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | oslavy a darčeky sa nachádza darčekový poukaz - karta v hodnote 200 €!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt